Vítejte na mém blogu:-)
Pravidla blogu / Oblíbené stránky / DOMŮ

Začínáme! :-)

6. května 2010 v 17:44 | Alchemi |  Oznámení

Ahoj všichni, vítám Vás na mém nově otevřeném blogu! :-)
Je to už pár dní, co jsem si poprvé řekla: "Chtěla bych si založit blog o duchovnu, abych tak ostatním mohla pomáhat k novým informacím". Stále jsem si říkala, co všechno tu budu mít, jaký chci mít design, kolik chci návštěvníků a dychtivých čtenářů, kteří by se nebáli číst jak mé názory, tak i informace z jiných stránek. Taky doufám, že se najdou i ti, kteří se nestydí přispět do diskuzí, které zde plánuji a hlasovat v anketách, které pro Vás chci zakládat :-) . A hned zezačátku raději přistoupím k tomu, co chci, abyste všichni brali na vědomí:OBSAH BLOGU
Tento blog je duchovně zaměřený a je jen pro VÁS. Proto zde bude i tomu odpovídající obsah a informace. Není má povinnost vkládat sem obsah s jinou tématikou.

KOMENTÁŘE
Nechci Vám schvalovat po jednom Vaše komentáře. Proto ale chci, abyste si ušetřili komentáře s vulgárním obsahem, který někoho/ něco psychicky napadá. (Prosím Vás o to i na začátku textu v menu) Komentáře typu: "P*čo jedna, ani jeden zk*rvenej článek napsat neumíš" okamžitě mažu! V případě opakování se autorovi zakazuji přidávání nových komentářů. Stejně tak, pokud někdo chcete něco/ někoho kritizovat, byla by na místě konstruktivní kritika.
Vaše reklamy na blogy mi prosím nevkládejte pod články. Pokud chcete, abych se na Vaše blogy nebo jiné stránky podívala a případně hlasovala v některé ze soutěží, pošlete mi adresu přes sekci "Zpráva autorovi" umístěnou dole v menu. Možná se na Vaše blogy podívám, ale není to má povinnost.
Spamy a nehodící se komentáře mažu!

KOPÍROVÁNÍ ČLÁNKŮ
Nechci být jedna z těch, kdo Vám zakazuje kopírování článků z mého blogu. Na oplátku ale chci, abyste u každého článku z mého blogu zkopírovaného napsali zdroj. U mnou napsaných článků bych prosila jako zdroj MŮJ BLOG. U ostatních (zkopírovaných nebo opsaných z knih) můžete napsat zdroj, na který odkazuji já.
Jak už v menu píšu, rubriky označené tímto symbolem: ♦ mohou obsahovat text okopírovaný z jiných webů, ale NEMUSÍ. Na konci článku píšu zdroj. Když jsou články ze stránek jiných, píšu tam odkaz na původní web. Pokud jsou články mé, označuji je takto: ©Alchemi© . Po Vás chci, abyste místo toho napsali odkaz na můj web.
Prosím, pokud někde zahlédnete blog, který mi bez uvedeného zdroje kopíruje obsah, nahlašte mi to! Je to pro mně důležité.
Neuvedený zdroj s Vaší stránkou hlásím ihned adminům BLOG.CZ!

DESIGN BLOGU
Čas od času se může stát, že blog změní svou podobu. Raději Vám to píšu, abyste sem jednou nevlezli, nelekli jste se, že je tohle jiná stránka a už sem nikdy nevlezli! :-D
Design je dělaný takto proto, abyste se Vy i já zde cítili příjemně. Pokud se někomu nebude líbit (doufám, že bude :-) ), není mou povinností dělat nový. Stejně tak si nepřeji, abyste mi můj design kopírovali! V případě kopírování tak, jako u článků, ihned hlásím blogu.cz!
Všechny designy na tomto blogu vyrábím já sama, maximálně za pomoci jiných lidí a příliš často se měnit nebudou.
Design blogu je nastaven pro prohlížeč Internet Explorer 8. Za zobrazení v jiných prohlížečích neručím.

SPŘÁTELOVÁNÍ
Tzv. "Spřátelování" blogů neprovozuji! Proto mi prosím nepište k článkům Vaše žádosti. Mohu si Vaše stránky dát do sekce "Oblíbené stránky", ale opět to není má povinnost. Vaše stránky si prohlédnu a když se mi budou líbit, tak si je mezi oblíbené možná přidám. Sekce "Oblíbené stránky" se bude objevovat v nabídce v menu.

AUTOMATICKY ZPUŠTĚNÁ HUDBA
Někdy se může stát, že sem přidám hudbu, která se při vstupu na stránky automaticky zpustí. Tuto hudbu budu vkládat přes youtube.com nebo imeem.com a bude "umístěna" na začátku menu. Pokud Vás bude rušit nebo jakkoliv obtěžovat, máte možnost si jí vypnout.

GALERIE
Na tomto blogu chystám také galerii, do které budu umisťovat obrázky stáhnuté z jiných stránek. Bohužel nevím, jak bych mohla k těmto obrázkům vložit zdroj, a proto vyjímečně zde zdroj nebude pravděpodobně připsán.
Galerii najdete vlevo v menu.

SPOLEHLIVÉ INFORMACE
Budu se snažit pro Vás hledat ty nejspolehlivější a nejpravdivější informace. Mnou zhotovené články budou vyplývat z mých zkušeností a mých individuálních názorů, s kterými se Vy nemusíte ztotožňovat. Taktéž mohu někde udělat nějakou chybu (nemyslím gramatickou), kterou si neuvědomím, proto si po sobě několikrát budu kontrolovat své články, aby informace nebyly lživé a byly co nejkvalitnější. Na blogu se bude objevovat kvalitně zhotovený text, kterému by měl porozumět každý- budu ho podávat únosnou formou, važně tak, aby jeho pointu pobral každý. Pokud ale přesto něčemu nerozumíte, nebojte se mi napsat do komentářů nebo jestli chcete zůstat inkognito, tak na e-mail, který píšu na konci tohoto článku. Budu se snažit co nejdříve Vám odpovědět :-) 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Frise Frise | Web | 7. května 2010 v 11:50 | Reagovat

Ahoj Alchemi. Tak jo jdu udělat konstruktivní kritiku... :D
Jestli jsi tenhle vzhled dělala ty, tak klobouk dolů, je to úžasný. Obecně nemám ráda počítadla od TOPListu ale to je na tobě :) Tyo já nemám co vytknout... Prostě úžasný. Přeju hodně úspěchů :)

2 Alchemi Alchemi | 7. května 2010 v 11:56 | Reagovat

Frise, děkuji moc :-))
Design je dělaný mnou- pokud chceš, taky Ti udělám :-)Na počítadla od toplistu jsem zvyklá a zatím mi nijak nevadí. No, uvidíme časem :-)

3 Frise Frise | Web | 7. května 2010 v 14:47 | Reagovat

No design nepotřebuju :) Ale děkuju moc za nabídku. Jak jsi to dělalaa?

4 Gája Gája | E-mail | Web | 10. května 2010 v 17:10 | Reagovat

To je nádhera, opravdu se ti blog moc povedl.
Já moc s počítačem nedělám a tak se nestačím divit, jak krásně jde blog udělat.
Jo a gratuluju k úspěchu s těmi andílky, já se k tomu chystám také, již delší dobu, ale nějak furt čekám na ten správný okamžik.
Přeju hodně úspěchů :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama