Vítejte na mém blogu:-)
Pravidla blogu / Oblíbené stránky / DOMŮ

Úbytek energie- Jak se tomu co nejlépe bránit?

7. května 2010 v 14:34 | Alchemi |  Duševní ochrana/ čištění

Každý den se setkáváme s nespočetným množstvím rozličných energií. Ráno vstaneme a v našem stádiu klidu, kdy jsme nabyti novou energií, se po snídani vydáme do práce. V tuto dobu je naše tělo odpočaté a mysl "otupěná". Vnímá jen nově přicházející podněty a nesnaží se je soudit nebo jakkoliv řešit- prostě je nechá v klidu přijít a v klidu odejít. Mysl jen z pozvolna stíhá vnímat nové podněty a je pro její pohodlí lepší se v tomto stádiu udržet. Toto stádium překypuje vyrovnaností a klidem a dá se říci, že jeho náboj je neutrální- nejsou zde nijak nabyté myšlenky, ani pozitivem, ani negativem. Je zde jen vnímání vnějšího i vnitřního prostředí, jakákoliv snaha něco řešit se teď vylučuje- znamenalo by to narušení vnitřní stability. Toto stádium je odeznívající ozvěnou stavu, kterého jsme dosáhli během spánku. Každýmu toto stádium po probuzení končí jinou rychlostí- někdo se probudí a za pár minut se už dokáže přizpůsobit nárokům a okolí dnešní doby a z tohoto stavu se vymaní relativně rychle. Někdo naopak tento stav zažívá daleko déle po probuzení a prostředí se přizpůsobuje taktéž déle. Ve spánku naše skeptická mysl spí, tělo pokojně odpočívá a přijímá energii do dalšího dne a naše astrální tělo si poletuje někde daleko od těla- v jiných dimenzích, ve vesmíru, kdekoliv. Proto ještě chvíli po probuzení tento pomalu končící stav zažíváme.


Tento stav ale nebude trvat věčně, neboť k nám začne proudit stále větší množství nejrůznějších energií. Mysl se začne pomalu probouzet a bude nám vysílat myšlenky všeho druhu. Naše stádium klidu naruší hluk městské hromadné dopravy, hluční spolucestující v autobusu, kteří budou zrovna řešit, jak jsou naštvaní na své přátele, protože někde něco, v práci neuvěřitelný neklid a frmol. Proto je dobré hned po probuzení se spolehlivě zaštítit, aby na Vás tyto energie neměly větší vliv, než je zdravé pro psychiku. Spoustě lidem totiž dnes chybí energie a to přímo vybízí k tomu, aby jí ukradli někomu jinému. Těmto lidem se říká "energetičtí upíři", kteří si k Vám vytvoří jakési spojení a pak z Vás energii sají, mnohdy i nevědomě. V dnešní době působí jako energetický upír téměř každý, jelikož nároky společnosti jsou obrovské. Lidé zapomínají, že jsou živými bytostmi s lehce vyčerpatelnou energií a ne žádní roboti nebo perpetuum mobile. Společnost zkrátka pracuje na výkon a z toho pak vzniká velký kolektiv unavených lidí, který si navzájem saje energii. Ale o energetických upírech zase někdy jindy. Přináším Vám spolehlivé tipy, jak se zaštítit a nedovolit nikomu ani ničemu, aby Vás o Vaší energii připravoval.

Představme si například rytíře ze středověku, který je vyzbrojen do bitvy.
Pro ochranu těla na sebe navěsil kila kovu a všemožného brnění, což tedy zaručovalo spolehlivou ochranu a krytí fyzického těla. Do rukou uchopil meč nebo jinou zbraň- Jaký by byl boj bez zbraně? Pokud chce rytíř vyhrát, všechno tohle bez vyjímky potřebuje. Podobně se provádí i duševní zaštítění. Při těch všech novodobých "bojovkách" se jen hrstce lidem podaří zachovat si svou vnitřní spokojenost a vyrovnanost. Je to kvůli tomu, že spousta lidí na posílení "duševní imunity" nevěří, a nebo akorát neví, jak to posílení provést. Pak vznikají nemoce fyzického těla, protože psychika ten nápor neustále proudící negativity nezvládá a musí jí někudy ventilovat.
Pozor, tyto tipy doporučuji zejména citlivějším jedincům, kteří jsou náchylnější k přejímání energií!
A tady už je postup:

 1. Světelný obal
Na začátku zaštiťování se je vhodné obstarat si tzv. "brnění". Nemusíte si na sebe oblékat žádné neprodyšné vrstvy kovu, které by Vaše energetické deficity jen zvýššily. Stačí, když si představíme, jak jsme obaleni nehmotným světlem, které nás ochraňuje před vším nežádoucím. Toto světlo je obdařené inteligencí a když mu svou představou dáte svolení, celého Vás obepne a bude Vám sloužit jako ideální štít. Když ucítíte, že je to potřeba, můžete si v každé situaci toto světlo okolo Vás představit znovu a znovu- a ono zde pro Vás opravdu bude! Tímto způsobem můžete zaštítit kohokoliv i cokoliv- opět si představte toto světlo a do něj zabalený/ á věc nebo člověk, kterou chcete zaštítit. Těchto druhů světel je více a každé z nich má jiné vlastnosti a poslání. Tady uvádím pár z nich:

Bílé světlo- toto světlo obsahuje schopnosti všech světel, a proto mu říkám světlo "univerzální". Povolává Vaše andílky, kteří nad Vámi budou intenzivněji bdít a starat se o Vás.

Růžové světlo- ideální pro ochranu před vlivy nagativně naladěných bytostí. V růžovém světlu je obsažena jen čirá neposkvrněná láska, která k Vám nepropustí žádné negativní myšlenky a zároveň naplní Vás i bytost, která k Vám negativitu posílá, dokonalou harmonií a láskou.

Smaragdově zelené světlo- vyrovnává disharmonii v těle fyzickém a má na něj příznivé učinky.

Fialovo-červené světlo- tento druh světla zvyššuje Vaše duchovní vibrace. Odlehčuje od všedních problémů a dokáže Vás napojit na Universum. Odráží všechny druhy nižších energií a bytosti z astrální dimenze.

Duhové světlo- představujte si jej vždy, když chcete někoho nebo něco vyléčit. Zvyššuje Vaši schopnost uzdravovat sebe i ostatní.

To byly vypsané druhy světel. Pokud nevíte, které z nich používat, asi Vás potěším. Tyto druhy světel se totiž dají kombinovat a "navrstvovat" na sebe. Jednodušše si představte, jak první vrstvu tvoří např. bílé světlo, za ním ihned světlo duhové a nakonec růžové. Světla můžete bez obav navrstvit všechna a nijak to neovlivní jejich sílu účinku.

 1. Posílení aury
  Jako další účinný štít doporučuji posílení aury skrze barvy. V těle máme energetická centra, které nazýváme "čakry". Tyto čakry vysílají různé barvy a tvoří tak jakýsi duhový obal kolem nás. Čím více jsou čakry otevřené a vyčištěné, tím více je jejich charakteristická barva intenzivnější a to se pak projevuje i na naší auře. Obecně je známo: Čím větší rozpětí má aura, tím pro nás lépe slouží jako energetický štít. O otevírání čaker si popovídáme někdy jindy, teď Vám poradím, jak můžete intenzitu barev jednotlivých čaker zvýššit.
  Jak už jsem zmínila, ke každé čakře je přiřazena její charakteristická barva, kterou vyzařuje. Zde máte schéma jednotlivých čaker na obrázku lidského těla:
schéma čaker

zdroj obrázku: google.cz

Jak vidíte, pro 1. čakru je charakteristická červená barva. Nachází se u konečníku. 2. čakra (neboli taky čakra sakrální) se nachází v oblasti rozmnožovací soustavy a má barvu oranžovou. 3. čakra (solar plexus) má působiště u trávicí soustavy a disponuje jí barva žlutá. Zelenou barvu si osvojila 4. čakra, která se nachází v oblasti fyzického srdce. 5. čakra se nachází u krku a barvu má modrou. Předposlední čakra, čakra 6., vyzařuje indigově modrou barvou a nachází se v oblasti "třetího oka", mezi očima. A poslední, čakra 7., se nachází na samém temeni hlavy a její barva je fialová.

To byl stručný výklad a teď se konečně blížíme k jádru celé myšlenky.

Posilovat svou auru můžeme úplně jednodušše. Stačí, když budeme nosit oblečení barvy charakteristické pro jednotlivé čakry na místě, kde se čakra nachází, nebo alespoň poblíž energetických center umístit např. do kapsy nějaký předmět barvy, kterou vyzařuje některá z čaker, která je tomu předmětu nablízku. Takže si na sebe můžete obléknout např. červené kalhoty s oranžovým páskem, tričko barvy žluto-zelené, k oblasti krku řetízek s modrým přívěškem a na hlavu fialový kloubouk. To je jen příklad. Možná to vypadá bláznivě, ale i tento způsob dokáže zesílit intenzitu barvy čaker, rozšířit auru a tím Vám obstarat dokonalejší štít. Přes hodně rozšířenou auru pak proniká méně negativní energie, než by tomu bylo u aury s menším rozpětím.

 1. Síla myšlenek
  Zákon rezonance říká: Stejné přitahuje stejné. To samé platí i u myšlenek.
  Myšlenky jsou jako zbraň. Buď s nimi naložíš ve svůj prospěch, nebo se jimi naprosto odrovnáš. Vysíláš pozitivní, pozitivní se k Tobě vrací. Vysíláš negativní, negativní se k Tobě vrací. Pokud chce být člověk šťastný trvale a ne pomíjivě, žádné materiálno ho v tom nezachrání. Štěstí z materiálna je pomíjivá záležitost. Opravdové radosti dosáhne člověk jen pozitivním přístupem k životu, protože jakmile začne myslet pozitivně, začne pozitivum k sobě i přitahovat. Je to zákon dávání a přijímání, který stojí na dokonalé harmonii. Pokud dáváš, měl bys i přijímat- pak budeš vyrovnaný a uvidíš vše v daleko lepším světle.
  Člověk, který vysílá konstruktivní myšlenky Universu, obohacuje i sám sebe, protože k sobě přitahuje všechno, co vibruje na stejné úrovni, jako jeho vysílané myšlenky. Pokud i Vy k sobě chcete přitahovat všechno pozitivní, můžete se těmito myšlenkami obohacovat, kdykoliv si vzpomenete. Těmto myšlenkám se taky říká "afirmace". A jelikož mají konstruktivní náboj, přitahují k Vám všechno na stejné úrovni. Zde jich pár uvádím:
 • Jsem hoden lásky
 • Miluji a jsem milován
 • Na všechny zkoušky v mém životě hledím s láskou
 • Všechno je láska, všechno je dokonalé a krásné
 • Jsem velice šťastný
 • Zasloužím si krásný život plný harmonie
 • Přitahuji do svého života jen to nejkrásnější
 • Universum a andělé mě hluboce milují
 • Jsem nádherný a dokonalý takový, jaký jsem
 • Odpouštím všem, co mě kdy zranili, neboť je miluji
 • Miluji svůj život, MILUJI SÁM SEBE
 • Jsem na láskyplné cestě

Atd. atd. Tyto afirmace si můžete napsat na papírek a číst si je kdekoliv i kdykoliv, nejlépe několikrát za sebou. Nechte je dojít k Vašemu nitru, otevřete se jim! Posílíte sebe nádhernou energií plnou lásky, kterou můžete darovat i ostatním bytostem.

Samozřejmě dalším důležitým bodem je: Co nejméně se s těmto energetickými upíry vůbec setkávat! Bohužel, někdy to nejde. Někdy takového energetického upíra ani neodhalíte. Může to být kdokoliv- spolucestující v metru, jeden z členů Vaší rodiny, kolega v práci atd. Právě proto znovu doporučuji tyto tipy pro duševní ochranu, které zde uvádím.Prosím, buďte si vědomi toho, jak moc je pro nás energie důležitá. Vždyť vše v našem životě na energii stojí! Nepomůžete si, když s ní budete plýtvat a nebudete si jí vážit- oslabujete tím jen sami sebe a jste vyčerpaní , bez chuti a nálady, zatímco byste mohli hýřit vitalitou a radostí. Stejně tak energii nikomu neberte- Ta energie je JEHO a u Vás je ve špatných rukou! Není to správné načerpání energie, a proto Vám stejně bude Vesmírem sebrána. Všechny energetické deficity se projeví jak na Vaší psychice, tak na Vašem zdraví. Prosím, berte to na vědomí. Svůj život si utváříte VY SAMI.

Doufám, že Vám mé tipy a rady pomohou :-)

Zdroj: ©Alchemi©
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aleerka Aleerka | Web | 7. května 2010 v 14:44 | Reagovat

=o)

2 Lukáš Lukáš | Web | 7. května 2010 v 21:14 | Reagovat

Zdravím. Docela zajímavý článek. Vzhledem k tomu že sám studui nejvyšší duchovní Vědu.

3 symbolicalka symbolicalka | Web | 9. května 2010 v 10:26 | Reagovat

Páni,já zírám!Je to velmi naučný článek.Většinou používám to bíle světlo,je to vážně výborná ochrana:-).

4 Tom Tom | 12. prosince 2011 v 8:04 | Reagovat

Super článek. děkuji za tyto informace. Mějte se všichni krásně :D

5 SergiooU SergiooU | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:03 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

6 WaclawU WaclawU | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 20:34 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama