Vítejte na mém blogu:-)
Pravidla blogu / Oblíbené stránky / DOMŮ

Pár slov k diskuzím na tomto blogu

25. května 2010 v 21:03 | Alchemi |  Diskuze

Čas od času se tu můžete setkat s diskusemi na různá témata, která budou aktivní na několik dnů, pak je ukončím. Během doby, kdy budou jednotlivé diskuse aktivní, můžete příspívat i VY. Po ukončení už nebude možné přidávat nové komentáře. Tyto diskuse budu tvořit jen pro Vás, a tak bych byla velmi ráda, kdybyste do nich přispívali svými názory a nebáli se vyjádřit své myšlenky. Proto Vás žádám, abyste nebyli vulgární a nenapadali někoho jen proto, že má jiný názor, než-li Vy! Zaručuji Vám, že Vaše příspěvky, které pošlete do diskusí, budou mnou chráněné. Kdykoliv budete chtít, napište mi a já komentář smažu. Diskuze jsou moderované (= komentáře musím nejprve sama schválit). Psychická napadání, "rýpání" a pomlouvání se netolerují! Byla bych ráda, kdybyste se vyjadřovali do jisté míry jako člověk s mozkem a nerozpoutávali žádné hádky. I když má člověk jiný názor, než Vy, zaslouží si toleranci on i jeho myšlenky. Napište, co si myslíte, to je v pořádku. Hlavně žádné odsuzování...

Diskuse budou na témata, která se zde budou v budoucnu ještě řešit. Obvykle po ukončení diskuse přidám na blog článek se svým názorem nebo osobní zkušeností.

Takže, jaká je pointa diskusí?
Chci Vám dát prostor pro přemýšlení a kreativitu. Nechci Vás neustále jen poučovat, ale chci, abyste si skutečnost odkrývali sami, neboť to bude ta konečná zkušenost, kterou si uchováte i po další životy. Tím, že si něco přečtete z mých článků a pak budete chodit po světě s "našprtanou pravdou" a přitom jí vůbec nebudete rozumět, je k ničemu. Důležité je POCHOPIT. Nemůžu Vám jen neustále podsouvat mé názory a zkušenosti, protože to ve Vás ubíjí kreativitu. Pokud hlavní pointu článku nepochopíte, bude jedno, jestli obsah článku budete schopni přeříkat třeba pozpátku. Zkušenost Vám nemůžu dát, tu si musíte zakusit sami. Proto je nejdůležitější pochopit, umět se vyjadřovat svými slovy. Nebuďte smutní nebo zklamaní, když pravda bude nakonec jiná. Už tím, že nad tím přemýšlíte a nespoléháte se stále jen na logickou mysl, ale i na souvislosti propojené s Vesmírem a jeho zákony, rozvíjíte svou pravou mozkovou hemisféru a to je samozřejmě dobře, protože tou budete jednou doopravdy žít, jestli už nežijete. :-) Spoléhejte se na svou intuici a pocity, protože i ty Vás mají na něco upozornit. Já jsem jen prostředníkem mezi Vámi a Vaším životem.
Další důvod je i fakt, že i já se potřebuji učit. Proto budu ráda, když budete s chutí psát své názory a budete mi dodávat nové podněty k přemýšlení. Ráda se přiučím něčemu novému. :-)

Takže prosím, pište, jak je libo, budu jen ráda! :-)

Veškeré dotazy směřujte na Alchemi-chan@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama